n
www.ُIranFencing.ir

پايگاه خبری فدراسیون شمشیر بازی جمهوری اسلامی ایران

 

بازيهاي آسيايي جاكارتا؛ نتایج کامل مردان ایران در روز نخست بازی های آسیایی

ملی پوشان اسلحه اپه مردان از کسب مدال بازی های آسیایی بازماندند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، تیم ملی اسلحه اپه مردان ایران در روز نخست بازی های آسیایی با دو نماینده به مصاف رقبای خود رفت.

محمد رضایی و ومحمد اسماعیلی دو نماینده ایران بودند که هردو در مرحله یک شانزدهم نهایی متوقف شدند.

رضایی در اولین گام با نتیجه 5 بر 4 عبدالله از امارات را از پیش رو برداشت و در مبارزه دوم هم با همین نتیجه دولگان از مغلوستان را از پیش رو برداشت. در ادامه او اولین شکستش را با نتیجه 5 بر 2 برابر شی از چین متقبل شد

رضایی در سه مبارزه پیاپی به ترتیب با نتایج 5بر 4 و 5 بر 2 نمایندگان کامبوج، تایلند را از پیش رو برداشت. او در آخرین دیدارش در دور مقدماتی 5 بر 4 از پارک از کره جنوبی شکست خورد و با 4 برد و 2 باخت به جمع 32 نفر راه یافت.

او برای صعود به جمع شانزدهم نفر پایانی علیموف از ازبکستان را پیش رو داشت. او با نتیجه 15 بر 10 برابر حریف ازبکی شکست خورد و از کسب مدال بازماند.

محمد اسماعیلی دیگر شمشیرباز اسلحه اپه در دور مقدماتی 3 باخت و 2 برد کسب کرد و به جمع 32 نفر راه یافت. او ابتدا 5 بر 3 تانوا از تایلند را برد اما دو باخت پیاپی بانتایج 4 بر 3 و 5 بر 3 برابر سان از هنگ کنگ و رومن از قرقیزستان متحمل شد. اسماعیلی در ادامه تن ازویتنام را 5 بر 3 برد اما در دیدار آخرش 5 بر 3 برابر کوکی از ژاپن شکست خورد.

در یک شانزدهم نهایی او خسن از قرقیزستان را پیش رو داشت اما 15 بر 6 برابر این حریف شکست خورد تا هردو نماینده اسلحه اپه ایران از رسیدن به مدال در روز نخست بازی های بازبمانند.1397/05/28 23:36*آرشیو* 
Copyright © I.R.IRAN FENCING FEDERATION

کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسیون شمشیربازی جمهوری اسلامی ايران می باشد.