خوزستان میزبان مربیان جوان اپه کشور      جعفری بر سکوی نخست ایستاد      پایان تلاش سابریست های بانوان ایران      سابر ایران برسکوی َششم جهان ایستاد      یک پیروزی ویک شکست برای اپه بانوان ایران امروز : دوشنبه 4 شهريور 1398 

سابر کم‌کم یک تیم‌ملی واقعی می‌شود

رئیس فدراسیون شمشیربازی می‌گوید سمت جدید فخری در کمیته ملی المپیک نه تنها منافاتی با حضورش در شمشیربازی ندارد بلکه کمک هم می‌کند.

 ادامه گفت و گوها ...


صعود پنج پله ای تيم ملی اپه مردان در رنكينگ جهانی

پس از پایان مسابقات شمشیربازی جام جهانی اسلحه اپه آقایان تیم ملی ایران با پنج پله صعود در رنکینگ جهانی در جایگاه 23 قرار گرفت.

 ادامه ...روزهای سرنوشت ساز شمشیربازی ایران

خردادو تیر ۹۸ یاداور روزهای سرنوشت سازی برای شمشیربازی ایران اشت.

 ادامه ...


مسابقات آزاد فلوره درتهران

مسابقات آزاد فلوره اقایان در رده های نوجوانان وجوانان در روزهای یکشنبه وسه شنبه هفته جاری ر سالن شهید کلاهدوز تهران برگزار می شود. همچنین یکدره کلاس مربیگری درجه ۳ اپه ر همدان در حال برگزاری است.

 ادامه ...


اعزام به مسابقات قهرمانی جهان مجارستان

تیم ملی شمشیربازی ایران برای شرکت در رقابتهای قهرمانی جهان با ترکیب کامل در اسلحه سابر آقایان و سابر واپه بانوان به مجارستان اعزام می گردد. رقابتهای قهرمانی جهان مجارستان از تاریخ ۲۳ تیرماه تا اول مرداددر بوداپست برگزار میگردد.

 ادامه ...


 
 

جشنواره روز جهاني شمشير بازي؛
انجام ٥٢٨ مسابقه در بخش بانوان

دختران جوان شمشيربازي در جشنواره روز جهاني شمشيربازي در سه اسلحه اپه ، سابر و فلوره با انجام ٥٢٨ مسابقه انفرادي و تيمي به مصاف هم رفتند.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون شمشيربازي: دختران جوان سراسر كشور در سه اسلحه اپه سابر و فلوره به مصاف هم رفتند كه در بخش انفرادي در اسلحه فلوره پس از انجام ١١١ بازي مقدماتي و ٣١ بازي حذفي فاطمه زارع  و نگار مكلايي از تهران به ترتيب اول و دوم شدند و زهرا صادقي از اصفهان و هانه خوشخوابي از آذربايجان غربي مشتركاً سوم شدند.
در بخش تيمي فلوره نيز پس از انجام ١٠ مسابقه تيمهاي تهران و اصفهان اول و دوم شدند و تيمهاي البرز و آذربايجان غربي به مقام سوم مشترك رسيدند.
در اسلحه سابر دختران نيز پس از انجام ١٠٢ بازي مقدماتي و ٣٤ بازي حذفي هستي ذبيحي از گيلان و آيسا صديقي از يزد به ترتيب اول و دوم شدند و فاطمه رفيعي از گيلان و سيما كريم زاده از آذربايجان غربي به مقام سوم مشترك رسيدند.
در بخش تيمي سابر نيز بعد از انجام ١٠ مسابقه تيمهاي يزد و البرز به ترتيب اول و دوم شدند و تيمهاي گيلان و تهران نيز مشتركاً به مقام سومي رسيدند.
در بخش انفرادي اسلحه اپه نيز بعد از انجام ١٧١ بازي مقدماتي و ٤٧ بازي حذفي مهسا سادات ذبيحي و غزل حاج علي اكبري هر دو از اصفهان به ترتيب اول و دوم شدند و سما كش آده و زهرا مرد تيز خواب هر دو از آذربايجان غربي مشتركاً به مقام  سوم رسيدند.
در بخش تيمي اسلحه اپه نيز بعد از انجام ١٢ بازي آذربايجان غربي قهرمان شد ، اصفهان دوم و تيمهاي يزد و تهران مشتركاً سوم شدند.
در پايان جشنواره روز جهاني شمشيربازي پس از انجام ٥٢٨ مسابقه تيم اصفهان با كسب ٢١٦ امتياز در جايگاه نخست قرار گرفت ، تيم آذربايجان غربي با ٢١٤ امتياز دوم شد و تيم تهران با ١٨٢ امتياز به مقام سومي رسيد.
1397/06/24 19:35*آرشیو* ادامه گزارش تصویری ...

خوزستان میزبان مربیان جوان اپه کشور

»

سابر ایران برسکوی َششم جهان ایستاد

»

جعفری بر سکوی نخست ایستاد

»

پایان تلاش سابریست های بانوان ایران

»

صعود سابریست های شایسته ایران به جمع ۸تیم برتر جهان

»

یک پیروزی ویک شکست برای اپه بانوان ایران

»

درخشش باارزش ترین مدال تاریخ شمشیربازی ایران برسینه کاپیتان مجتبی

»

کسب اواین مدال تاریخ شمشیربازی در مسابقات قهرمانی جهان توسط مجتبی عابدینی

»

اهدای مدال عابدینی توسط توماس باخ

»

تاریخ سازی عابدینی برای شمشیربازی ایران

»

تسلیم قهرمان روس در برابر اراده کاپیتان مجتبی

»

صعود عابدینی به جمع ۱۶ سابریست برتر جهان

»

صعود عابدینی و رهبری به مرحله یک شانزدهم

»

صعودپاکدامن، عابدینی و رهبری به جدول اصلی مسابقات

»

پایان تلاش سابریست های بانوان ایران در انفرادی

»

صعود فتوحی به جدول اصلی مسابقات

»

برنامه رقابتهای قهرمانی جهان

»

پایان تلاش اپه ایست های بانوان ایران

»

آغازرقابت های سابر آقایان و اپه بانوان

»

تهران میزبان ۵۷آینده ساز شمشیربازی کشور

»

فدراسیون ها و سازمان ها
امگا
خبرگزاری ها
امگا
راهنما
امگا

درباره ما | شرایط استفاده | علائم تجاری | نقشه سایت | ارتباط با ما | حریم خصوصی |


طراحی و پیاده سازی - امگا نرم افزار شفق