خوزستان میزبان مربیان جوان اپه کشور      جعفری بر سکوی نخست ایستاد      پایان تلاش سابریست های بانوان ایران      سابر ایران برسکوی َششم جهان ایستاد      یک پیروزی ویک شکست برای اپه بانوان ایران امروز : دوشنبه 4 شهريور 1398 

سابر کم‌کم یک تیم‌ملی واقعی می‌شود

رئیس فدراسیون شمشیربازی می‌گوید سمت جدید فخری در کمیته ملی المپیک نه تنها منافاتی با حضورش در شمشیربازی ندارد بلکه کمک هم می‌کند.

 ادامه گفت و گوها ...


صعود پنج پله ای تيم ملی اپه مردان در رنكينگ جهانی

پس از پایان مسابقات شمشیربازی جام جهانی اسلحه اپه آقایان تیم ملی ایران با پنج پله صعود در رنکینگ جهانی در جایگاه 23 قرار گرفت.

 ادامه ...روزهای سرنوشت ساز شمشیربازی ایران

خردادو تیر ۹۸ یاداور روزهای سرنوشت سازی برای شمشیربازی ایران اشت.

 ادامه ...


مسابقات آزاد فلوره درتهران

مسابقات آزاد فلوره اقایان در رده های نوجوانان وجوانان در روزهای یکشنبه وسه شنبه هفته جاری ر سالن شهید کلاهدوز تهران برگزار می شود. همچنین یکدره کلاس مربیگری درجه ۳ اپه ر همدان در حال برگزاری است.

 ادامه ...


اعزام به مسابقات قهرمانی جهان مجارستان

تیم ملی شمشیربازی ایران برای شرکت در رقابتهای قهرمانی جهان با ترکیب کامل در اسلحه سابر آقایان و سابر واپه بانوان به مجارستان اعزام می گردد. رقابتهای قهرمانی جهان مجارستان از تاریخ ۲۳ تیرماه تا اول مرداددر بوداپست برگزار میگردد.

 ادامه ...


 
 

رای اعتماد مجمع فدراسیون شمشیربازی
چشم انداز درخشان شمشیربازی در افق توکیو2020

مجمع عمومی سال 95-96 فدراسیون شمشیربازی ایران با حضور اعضای مجمع سه شنبه بعداز ظهر در سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار گردید.دراین جلسه که با حضور خانم ژاله  فرامرزیان  معاون وزیر ورزش و جوانان به عنوان رییس مجمع ،شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیونها دکتر باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی و دکتر علی یعقوبیان به عنوان دبیر مجمع و سایر اعضای مجمع عمومی فدراسیون شمشیربازی برگزار گردید در ابتدا دکتر باقرزاده طی سخناننی مبسوط به وضعیت فعلی رشته شمشیربازی در ایران و چشم انداز درخشان این رشته در المپیک2020 توکیو اشاره داشت.دکتر باقزاده با اشاره به جایگاه درخشان اسلحه سابر آقایان ایران در سطح جهانی و بخت مسلم این رشته برای کسب مدال در المپیک2020 اشاره داشت که حالا با درخشش سابریست های ایران همه مدیران ورزش ایران به شمشیربازی به عنوان یکی از بخت های مسلم کسب مدال در المپیک نگاه ویژه ای دارنددکتر باقرزاده با اشاره به برنامه گسترده این فدراسیون در سال جاری برای استعدادیابی در دو اسلحه اپه وفلوره برگزاری اردوهای مستمر استعدادیابی و آماده سازی در این دورشته را در سالیان اخیر بی نظیر برشمرد.دکتر باقرزاده در ادامه به رشد چشمگیر این رشته در رده بانوان و برنامه های گسترده برای پیشرفت بانوان شمشیرباز تاکید ویژه داشت.در ادامه گزارش خزانه دار و حسابرس مستقل از عملکرد مالی فدراسیون در سال95-96قرائت شد که در ان عملکرد مالی فدراسیون در تمامی موارد در شرایط مطلوب ارزیابی شد.گزارش بازرس فدراسیون از عمکرد مطلوب فدراسیون شمشیربازی در تمامی سطوح از دیگر برنامه های مجمع عمومی فدراسیون بود سخنان خانم فرامرزیان در تشریح شرایط کلی ورزش کشور به خصوص در سطح تخصیص منابع  به ورزش ایران از نقاط برجسته در مجمع عمومی شمشیربازی ایران بود. در خاتمه اعضای مجمع عمومی فدراسیون به اتفاق آرا با رای اعتماد به برنامه های پیش رو فدراسیون برای رشد وگسترش هرچه بیشتر شمشیربازی در کشور عزیزمان ایران مهیای تداوم فعالیت دسته جمعی و یکصدا  در مسیر درخشان پیش روی شمشیربازی ایران گردیدند..
1397/11/03 10:18*آرشیو*

 ادامه گزارش تصویری ...

خوزستان میزبان مربیان جوان اپه کشور

»

سابر ایران برسکوی َششم جهان ایستاد

»

جعفری بر سکوی نخست ایستاد

»

پایان تلاش سابریست های بانوان ایران

»

صعود سابریست های شایسته ایران به جمع ۸تیم برتر جهان

»

یک پیروزی ویک شکست برای اپه بانوان ایران

»

درخشش باارزش ترین مدال تاریخ شمشیربازی ایران برسینه کاپیتان مجتبی

»

کسب اواین مدال تاریخ شمشیربازی در مسابقات قهرمانی جهان توسط مجتبی عابدینی

»

اهدای مدال عابدینی توسط توماس باخ

»

تاریخ سازی عابدینی برای شمشیربازی ایران

»

تسلیم قهرمان روس در برابر اراده کاپیتان مجتبی

»

صعود عابدینی به جمع ۱۶ سابریست برتر جهان

»

صعود عابدینی و رهبری به مرحله یک شانزدهم

»

صعودپاکدامن، عابدینی و رهبری به جدول اصلی مسابقات

»

پایان تلاش سابریست های بانوان ایران در انفرادی

»

صعود فتوحی به جدول اصلی مسابقات

»

برنامه رقابتهای قهرمانی جهان

»

پایان تلاش اپه ایست های بانوان ایران

»

آغازرقابت های سابر آقایان و اپه بانوان

»

تهران میزبان ۵۷آینده ساز شمشیربازی کشور

»

فدراسیون ها و سازمان ها
امگا
خبرگزاری ها
امگا
راهنما
امگا

درباره ما | شرایط استفاده | علائم تجاری | نقشه سایت | ارتباط با ما | حریم خصوصی |


طراحی و پیاده سازی - امگا نرم افزار شفق