استاد حسین عابدی درگذشت      صعود تیم ایران به جمع ۸ تیم برتر      کسب امتیاز مناسب توسط شمشیربازان      صعود هر سه شمشیرباز به جدول ۶۴ نفر      لوکزامبورگ میزبان سابریست ها امروز : یکشنبه 17 فروردين 1399 

سابر کم‌کم یک تیم‌ملی واقعی می‌شود

رئیس فدراسیون شمشیربازی می‌گوید سمت جدید فخری در کمیته ملی المپیک نه تنها منافاتی با حضورش در شمشیربازی ندارد بلکه کمک هم می‌کند.

 ادامه گفت و گوها ...


صعود پنج پله ای تيم ملی اپه مردان در رنكينگ جهانی

پس از پایان مسابقات شمشیربازی جام جهانی اسلحه اپه آقایان تیم ملی ایران با پنج پله صعود در رنکینگ جهانی در جایگاه 23 قرار گرفت.

 ادامه ...روزهای سرنوشت ساز شمشیربازی ایران

خردادو تیر ۹۸ یاداور روزهای سرنوشت سازی برای شمشیربازی ایران اشت.

 ادامه ...


مسابقات آزاد فلوره درتهران

مسابقات آزاد فلوره اقایان در رده های نوجوانان وجوانان در روزهای یکشنبه وسه شنبه هفته جاری ر سالن شهید کلاهدوز تهران برگزار می شود. همچنین یکدره کلاس مربیگری درجه ۳ اپه ر همدان در حال برگزاری است.

 ادامه ...


اعزام به مسابقات قهرمانی جهان مجارستان

تیم ملی شمشیربازی ایران برای شرکت در رقابتهای قهرمانی جهان با ترکیب کامل در اسلحه سابر آقایان و سابر واپه بانوان به مجارستان اعزام می گردد. رقابتهای قهرمانی جهان مجارستان از تاریخ ۲۳ تیرماه تا اول مرداددر بوداپست برگزار میگردد.

 ادامه ...


 
 


روزهای سرنوشت ساز شمشیربازی ایران

خردادو تیر ۹۸ یاداور روزهای سرنوشت سازی برای شمشیربازی ایران اشت.


تیم ملی اسلحه سابر ایران به عنوان یکی از قدرتهای جهانی این رشته که هم اینک تیم پنجم رنکینگ جهانی این  رشته می باشد فرصت ان را دارد تا با تدوام فرم خوب واستمرار درخشش خود در قابتهای حساس پیش رو قهرمانی آسیا در ژاپن و به فاصله اندک رقابتهای قهرمانی جهان در مجارستان  سهمیه المپیک ۲۰۲۰ خود را قطعی سازد. رقابتهایی که می تواند شمشیربازی ایران را به جمع رشته های مدال اور المپیکی ایران بیافزاید.. اگرچه در المپیک پیش ودر برزیل مجتبی عابدینی ستاره شمشیربازی ایران در یک قدمی کسب مدال ودر سد ناداوری ناکام ماند این بار فرصت ان را دارد با کسب سهمیه المپیک در هر دورده انفرادی و تیمی  شمشیربازی ایران را به عنوان پنجمین رشته مدال اور ورزش ایران در المپیک معرفی نماید. در کنار تیم پرافتخار سابر ایران دیگر رشته های شمشیربازی ایران اپه وفلوره هم با پوست اندازی و جوانگرایی وبا برگزاری اردوهای مستمر و استعدادیابی صحیح و ارتقای سطح این دو اسلحه نویدبخش روزهای طلایی برای شمشیربازی ایران باشند.
البته در کنار آقایان شمشیربازفدراسیون شمشیربازی برنامه های قابل توجهی برای  افزایش سطح بانوان شمشیرباز ایران در هر سه اسلحه تدارک دیده است تا به زودی شاهد ثمربخشی آن در هر سه اسلحه بانوان شمشیربازی ایران باشیم.همه اینها در شرایطی ارزش ونمود بیشتری پیدامی کند که به سطح بالای شمشیربازی  آسیا در سطح جهان توجه کنیم. آسیایی ها در هر سه اسلحه و در هر دورده بانوان و آقایان جزو قدرتهای مسلم این رشته به حساب می آیند و نزدیک به نیمی از مدال های جهانی و المپیکی این رشته از ان شمشیربازان قاره کهن است.
1398/03/01 12:57*آرشیو*
 ادامه گزارش تصویری ...

صعود تیم ایران به جمع ۸ تیم برتر

»

استاد حسین عابدی درگذشت

»

کسب امتیاز مناسب توسط شمشیربازان

»

صعود هر سه شمشیرباز به جدول ۶۴ نفر

»

آلمان میزبان سابریست های ایران

»

لوکزامبورگ میزبان سابریست ها

»

سهمیه تیمی ایران در المپیک ۲۰۲۰ قطعی شد

»

توقف ایران برابر آلمان

»

باشکست مجارستان مدعی سابر ایران پنجم شد

»

سابر ایران در یک قدمی المپیک۲۰۲۰

»

صعود عابدینی به نرحله یک هشتم نهایی

»

صعود عابدینی ورهبری به جدول اصلی

»

رزرو نهایی بلیت توکیو۲۰۲۰ در ورشو

»

صدر نشینی دانشگاه ازاد یزد،آتراارتوپد ارومیه و خیام آسانبردر سه اسلحه

»

فدراسیون شمشیربازی جامعه ورزش کشور را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

»

محمد رضایی طادی فاتح اپه بزرگسالان ایران

»

یزد قهرمان شد

»

رفیعی بر سکوی قهرمانی ایستاد

»

اصفهان فاتح اپه تیمی آقایان ایران شد

»

فرزاد باهر ارسباران قهرمان سابر ایران شد

»

فدراسیون ها و سازمان ها
امگا
خبرگزاری ها
امگا
راهنما
امگا

درباره ما | شرایط استفاده | علائم تجاری | نقشه سایت | ارتباط با ما | حریم خصوصی |


طراحی و پیاده سازی - امگا نرم افزار شفق