برنامه لیگ شمشیربازی آقایان وبانوان      سابریست ها وفلوریست های بانوان در اردو      رقابت فلوریست های آقایان و بانوان در هفته نخست اردیبهشت      ملی پوشان اسلحه اپه در کرج      تسلیت به همکار بزرگوار فدراسیون شمشیربازی امروز : شنبه 31 فروردين 1398


 

سابر کم‌کم یک تیم‌ملی واقعی می‌شود

رئیس فدراسیون شمشیربازی می‌گوید سمت جدید فخری در کمیته ملی المپیک نه تنها منافاتی با حضورش در شمشیربازی ندارد بلکه کمک هم می‌کند.

 ادامه گفت و گوها ...


صعود پنج پله ای تيم ملی اپه مردان در رنكينگ جهانی

پس از پایان مسابقات شمشیربازی جام جهانی اسلحه اپه آقایان تیم ملی ایران با پنج پله صعود در رنکینگ جهانی در جایگاه 23 قرار گرفت.

 ادامه ...مسئولان توانایی شمشیربازان را خواهند دید؟

سابریست های تیم ملی شمشیربازی ایران با قهرمانی در جام جهانی سنگال بار دیگر توانایی خود را به مسئولان ثابت کردند و حال منتظر هستند با برنامه ریزی و توجه کافی بار دیگر بهترین های جهان را از تیغ تیز و طلایی خود بگذرانند.

 ادامه ...


اردوي تيمهاي ملي شمشيربازي در سه اسلحه


 ادامه ...


سابریست ها در راه پادووا و بوداپست

سابریست‌های کشورمان در حالی خود را برای کسب سهمیه المپیک آماده می‌کنند که ماه‌های شلوغی را پیش‌رو دارند.

 ادامه ...


 
 


دغدغه های مالی شانس اول شمشیربازی ایران برای المپیک نویسنده:زینب حاج حسینی

مجتبی عابدینی که به واسطه موقعیتش در رنکینگ جهانی شانس اول شمشیربازی ایران برای المپیک ریو به حساب می‎آید، در حالی برای قطعی شدن سهمیه‎اش تلاش می‎کند که همزمان باید پیگیر طلب ۴ سال پیش خود هم باشد.


به گزارش خبرنگار مهر،  مجتبی عابدینی چهار سال پیش از طریق مسابقات زون آسیا به المپیک ۲۰۱۲ لندن راه یاقت و بعد از چند دهه شمشیربازی ایران را المپیکی کرد. این شمشیرباز اسلحه سابر که در بازی های آسیایی سال گذشته اینچئون نیز صاحب مدال نقره تیمی شد حالا به واسطه موقعیت خوبی که در رنکینگ جهانی دارد، شانس اول شمشیربازی ایران برای کسب سهمیه المپیک ریو از این راه به حساب می آید. 

عابدینی برای قطعی کردن حضور اینچنینی خود در المپیک آتی نتایج خوب و بزرگی از همه اعزام های خود گرفته و از جمله شکست دادن قهرمان های المپیک و جهان از روسیه و کره جنوبی که منجر به صعود وی تا جمع هشت بازیکن برتر جام جهانی کلاس A لهستان هم شد؛ همه اینها در حالی است که وی همزمان باید پیگیر طلب چهار سال پیش خود از باشگاه ذوب آهن باشد که مبلغ خیلی زیادی نیست اما پرداخت آن با وجود وعده وعیدهای داده شده بسیار،تا به امروز انجام نشده است. 

عابدینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این موضوع و اینکه طی سال های ۹۰ و ۹۱ با تیم باشگاهی ذوب آهن در لیگ شمشیربازی شرکت کرد و به عنوان قهرمانی هم دست یافت، اظهارداشت: همزمان با حضور من در ذوب آهن، این باشگاه با تغییرات مدیریتی مواجه شد و از این بابت من لطمه بزرگی خوردم چون نتوانستم حق و حقوم را از باشگاه بگیرم و با وجود پیگیری های انجام شده هم پرداخت آن تا به امروز به تعویق افتاده است.

وی با تاکید بر اینکه میزان طلبش از باشگاه ذوب آهن ۱۰ میلیون تومان است، تصریح کرد: شاید اگر این پول به موقع خودش به دستم می رسید، ارزش بیشتری برایم داشت. با این حال برای رسیدن به حقم پیگیری های زیادی کردم که اخیرا به نتایج جدیتری هم مبنی بر دریافت طلبم رسیدم اگرچه هنوز پولی به دستم نرسیده است. 

این شمشیرباز اسلحه سابر ایران تاکید کرد: برای دریافت حقم با خلیلی، عضو هیئت مدیره ذوب آهن صحبت کردم و وی گفت که برای پیگیری حقوقم درخواستی را برای آذری، مدیرعامل ذوب آهن ارسال کنم اما فرهاد رضایی که سرپرست باشگاه ذوب آهن بود از  آذری نقل کرد که «پول نداریم و تا زمانی که که پول نرسد، نمی توانیم این پول را پرداخت کنیم». البته آقای خلیلی قول داده که پیگیری کند و ۱۰ میلیون تومان من را پرداخت کند و من هم همچنان منتظرم!

 

1394/09/08 09:43*آرشیو*
 ادامه گزارش تصویری ...

برنامه لیگ شمشیربازی آقایان وبانوان

»

سابریست ها وفلوریست های بانوان در اردو

»

رقابت فلوریست های آقایان و بانوان در هفته نخست اردیبهشت

»

ملی پوشان اسلحه اپه در کرج

»

تسلیت به همکار بزرگوار فدراسیون شمشیربازی

»

تسلیت به همکار بزرگوار فدراسیون شمشیربازی

»

عنوان هفتمی جام جهانی بوداپست برای ایران

»

شاهکار عابدینی در بوداپست

»

مدال برنز جام جهانی مجارستان برسینه مجتبی عابدینی

»

صعود عابدینی به جمع ۱۶ شمشیرباز برتر جهان

»

با شکست قهرمان المپیک عابدینی در جمع ۸ شمشیرباز برتر جهان باشکست قهرمان المپیک عابدینی در جمع ۸شمشیرباز برتر جهان

»

صعود هر۵ سابریست ایران به جدول نهایی

»

كسب مدال ارشمند نقره توسط سابريستهاي ايراني

»

تمجيد كنفدراسيون شمشيربازي آسيا از ايران

»

نايب قهرماني تيم سابر ايران در مسابقات جام جهاني ايتاليا

»

نايب قهرماني تيم سابر ايران در مسابقات جام جهاني ايتاليا

»

صعود گلادياتوهاي ايراني به فينال/ شكست ايتاليا در كشور خود

»

شكست قهرمان المپيك مقابل ايران

»

مدال برنز سابریست های جوان ایران قطعی شد

»

فلوره ایران دهم شد

»

فدراسیون ها و سازمان ها
امگا
خبرگزاری ها
امگا
راهنما
امگا

درباره ما | شرایط استفاده | علائم تجاری | نقشه سایت | ارتباط با ما | حریم خصوصی |


طراحی و پیاده سازی - امگا نرم افزار شفق